2 - 8 L. Teralfene Eendracht Aalst

donderdag 28 juli 2016 - 19u00
Oefenwedstrijden

VOORBESCHOUWING

Op donderdag 28 juli gaat 'den Iendracht' op bezoek bij VC Leeuwkens Teralfene voor de volgende oefenpot. Bij de tweedeprovincialer is Michaël Seminck aan de slag. 

Selectie

De selectie voor deze wedstrijd is momenteel nog niet beschikbaar.
WEDSTRIJDINFO
 • Speeldag: #2
 • Stadion: Denderweg
 • Adres: Denderweg 1, 1790 Teralfene
TICKETINFO

De toegangsprijs is 5 euro.

WEDSTRIJDVERSLAG

Op het veld van tweedeprovincialer Leeuwkens Teralfene speelde Eendracht Aalst alweer een uitstekende oefenpot. Na het laatste fluitsignaal stond er een vooroorlogse 2-8 op het scorebord. Baras was man van de match met 4 treffers.

Trainer Dirk Geeraerd liet enkele spelers rusten waardoor de Aalsterse jeugd van bij de aftrap mocht opdraven. Blankaert viel in extremis nog uit met een lichte rugblessure. Bij wijze van experiment werd de aanvallend ingestelde Yala-Lusala op de rechtsback geposteerd. Na de studieronde kon Baras een slechte terugspeelbal onderscheppen en de thuisdoelman omspelen voor de 0-1.

Aalst drukte door en dwong kans na kans af, maar op het halfuur stond Teralfene-aanvaller Popelier plots alleen oog in oog met Mertens en het werd warempel 1-1. Lang duurde de Brabantse pret niet, want nauwelijks 2 minuten later belandde een voorzet van Verbrugge, die zich op de linksback alweer zeer goed uit de slag trok, bij Baras en die werkte koel af. Aalst kwam onder stoom, en Van Den Meersch en alweer Baras zorgden ervoor dat er met een 1-4-score gerust kon worden.

Teralfene gooide aan de rust een volledig andere ploeg de wei in, en dat kwam het spelpeil niet ten goede. Op het uur dikte Baras aan tot 1-5. Ondertussen was Mitu ingevallen en die bracht opnieuw meer schwung in de match. Hij pikte dan ook snel zijn doelpuntje mee bij de 1-6.

Falko Geenens, met een heerlijke actie en dito afwerking, en Van Den Meersch, met zijn tweede van de avond, zorgden voor een lichtjes overdreven 1-8. Er leken zelfs dubbele cijfers aan te komen maar Van Den Meersch, Baras en De Man dwongen enkele wenkende kansen de nek om. Mitu knalde nog van dichtbij tegen de deklat. Ondertussen speelde Eendracht zelfs met een man minder want Lorré blesseerde zich ongeveer 10 minuten voor tijd, en coach Geeraerd, die met Van Tricht en De Rock nog 2 veldspelers op de bank had zitten, zal gedacht hebben dat er eens geëxperimenteerd kon worden met een man-minder-situatie. Net voor het einde verdween een verre Teralfense boogbal van Guldemont nog achter Mertens in het dak van doel.

Nu zaterdag wacht er een tegenstander van een ander kaliber want dan geeft onze ploeg OHL partij, op de fandag van de Leuvenaars. Afwachten hoe onze jongens gaan reageren op een totaal ander wedstrijdgegeven, waarbij ze wellicht tegen een beter elftal vanuit een gesloten organisatie zullen moeten acteren. Hoe het ook zij: we steunen onze ploeg. Iendracht veroit!

WEDSTRIJDGEBEURTENISSEN
 • 11' Baras 0-1, 28' Popelier 1-1, 30' Baras 1-2, 36' Van Den Meersch 1-3, 42' Baras 1-4, 62' Baras 1-5, 68' Mitu 1-6, 80' Geenens F. 1-7, 82' Van Den Meersch 1-8, 84' Guldemont 2-8.
 • Mertens
 • Yala-Lusala (46' Geenens F.)
 • Van Hoevelen
 • Claeys
 • Verbrugge (46' Van Kerckhoven)
 • De Koker
 • De Coninck (58' Mitu)
 • De Man
 • Van Den Meersch
 • Lorré
 • Baras

Foto's

Foto's: Yves Janssens

Video

Jubileumboek

banners 01

banners 02

banners 03

plastiek hofstade cleemput   ds  X3  Joma

coachpartners goeiedag accofarijsUntitled 1

Untitled 4Untitled 2 LogoUntitled 3jupiler

4thoenaaaa  

linjekes banner logo site adres