De retroshirts 100 jaar Eendracht Aalst!

vrijdag 21 juni 2019 - 06u00
Mohamed Kanu, Jilke De Coninck, Moses Chunga en Falko Geenens

Vanaf vandaag zijn de retroshirts te verkrijgen ter ere van het honderdjarig bestaan van onze club. Begin dit jaar kon er gestemd worden en als winnaar kwam het allereerste wedstrijdshirt ooit uit de bus. Met de wit-zwarte strepen en koordjes speelde onze ploeg van 1919 tot midden de jaren dertig. Naast medeoprichter en eerste kapitein Léon Van Der Borght werd het shirt ook onder andere nog gedragen door Adolf De Buck, met zijn 625 wedstrijden de grootste Eendrachter allertijden.

Op de foto presenteren oude gloriën Moses Chunga en Mohamed Kanu samen met Jilke De Coninck en Falko Geenens het shirt, dat zoals voorzien gedragen zal worden op de wedstrijd van zaterdag tegen AZ Alkmaar.

De prijs van het nostalgische shirt, mét rugnummer 90 (verwijzend naar ons stamnummer), bedraagt 50 euro en is verkrijgbaar in volgende maten: S / M / L / XL / 2XL. Er zijn ook kindermaten: 5/6j - 7/8j - 9/10j - 11/12j -13/14j.

Naast het galadiner vrijdagavond, zal er zaterdag 22 juni ook een verkoop georganiseerd worden op het clubsecretariaat van 11u00 tot 12u00. Tijdens de openingsdagen voor de abonnementen kan je eveneens langskomen (zondag 23 juni van 10u-12u en donderdag 27 juni van 18u-20u).

Opgelet, de oplage is beperkt. Wees er dus snel bij. Je kan jouw retroshirt met de juiste maat reeds reserveren via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. voor afhaling op één van bovenstaande data.

Ook alle andere items rond '100 jaar Eendracht Aalst' zullen dan verkrijgbaar zijn:

Jubileumsjaal: 15 euro
Jubileumpin (diameter: 3,5 cm): 5 euro
Jubileumlintjes (set van 4): 10 euro
Jubileumcap (wit/zwart): 15 euro

Sjaal wedstrijd AZ (zomer/winter): 10 euro
Vaandel wedstrijd AZ: 10 euro
Pin wedstrijd AZ: 5 euro
Luxeblad wedstrijd AZ: 20 euro
Los lintje wedstrijd AZ: 2 euro

Voorintekening Jubileumboek: 35 euro
Jenever 100 jaar EA: 45 euro (op bestelling)
Ladies Gin 100 jaar EA: 45 euro (op bestelling)

banners 01

banners 02

banners 03

plastiek hofstade cleemput   ds  X3  Joma

coachpartners goeiedag accofarijsUntitled 1

Untitled 4Untitled 2 LogoUntitled 3jupiler

4thoenaaaa  

linjekes banner logo site adres