Eendracht krijgt haar Century Game in Nederland

donderdag 13 juni 2019 - 11u15

Na overleg met de supportersclubs werd geopteerd om de voorziene galawedstrijd tegen AZ Alkmaar in Nederland te spelen. De wedstrijd organiseren in een naburig stadion was minder interessant voor de supporters en financieel niet haalbaar. De Nederlandse topclub nodigt Eendracht Aalst en haar supporters nu uit naar Noord-Holland.

De wedstrijd zal gespeeld worden op zaterdag 22 juni om 18u00 in Dirkshorn, waar AZ nog meer duels afwerkt en onze spelers een uitstekende accommodatie en een perfecte grasmat wacht. De ticketprijs zal 5 euro bedragen.

Onze club zal supportersbussen inleggen voor de uitstap naar de omgeving van Alkmaar. Meer info en inschrijvingsmogelijkheid volgen snel.

Meer info over de busverplaatsing

banners 01

banners 02

banners 03

plastiek hofstade cleemput   ds  X3  Joma

coachpartners goeiedag accofarijsUntitled 1

Untitled 4Untitled 2 LogoUntitled 3jupiler

4thoenaaaa  

linjekes banner logo site adres