Gerland De Latte keert terug als beloftencoach

donderdag 25 januari 2018 - 06u00
Gerland was bijna 4 seizoenen de rechterhand van Bart Van Renterghem

Afgelopen week werd afscheid genomen van beloftencoach Marijn Vanderheyden. Hij wordt vervangen door Gerland De Latte (40), die van 2009 tot 2013 al actief was als T2 van Eendracht Aalst. Onze beloftenploeg haalt zowel dit als vorig jaar heel knappe resultaten en het clubbestuur wenst Marijn daarvoor te bedanken en te feliciteren. Ook de doorstroming naar de A-kern werd mede door zijn toedoen terug mogelijk, getuige de opwachting van Jordy De Koker, Joran Van Belle en Yentl Egerickx in de A-kern.

Gerland beschikt over een UEFA A-diploma en is docent geweest aan de trainersschool. Voor zijn dertigste zette hij al zijn eerste stappen in het trainersvak bij Eendracht Elene. De Zottegemnaar werd vervolgens T2 van Olsa Brakel, waarmee hij in 2007 naar de nationale afdelingen promoveerde. Kris Van Der Haegen troonde Gerland in 2009 als assistent mee naar Eendracht Aalst. In onze club werkte hij het langst samen met Bart Van Renterghem, in de periode dat onze ploeg de kampioenstitel in Derde Klasse pakte. Na een sabbatjaar ging De Latte in 2014  aan de slag bij FCV Dender, als T2 en zelfs even als T1 ad-interim. Na een opdracht als hoofdcoach bij De Pinte en scoutingswerk is Gerland nu terug bij de club van zijn hart. Hij zal zijn functie van beloftencoach combineren met die van hoofdscout. We wensen hem veel succes in zijn nieuwe uitdaging.

banners 01

banners 02

banners 03

plastiek hofstade cleemput   ds  X3  Joma

coachpartners goeiedag accofarijsUntitled 1

Untitled 4Untitled 2 LogoUntitled 3jupiler

4thoenaaaa  

linjekes banner logo site adres