Carl De Geyseleer wordt de nieuwe TVJO

zaterdag 28 juli 2018 - 10u27

Na het vertrek van Guy De Smet als TVJO (Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding) einde vorige maand, is Eendracht Aalst fier om zijn opvolger voor te stellen in de persoon van Carl De Geyseleer. In een nog niet zo ver verleden was Carl al TVJO toen onze toenmalige coach Dirk Geeraerd hem vroeg om T2 van het eerste elftal te worden. Voortaan zal hij de twee jobs combineren en dat is meteen goed nieuws voor de nauwere aansluiting en wisselwerking tussen de jeugd en het eerste elftal. Het is steeds de bedoeling geweest om deze twee entiteiten beter op elkaar af te stemmen en bovendien belichaamt Carl het DNA van onze club. Daarnaast is hij ook lid van de sportieve cel, die continu de sportieve ontwikkeling van het eerste elftal bespreekt en evalueert. Hij zal dan ook garant kunnen staan voor een betere doorstroming in de toekomst en dat blijft tenslotte de ambitie van onze club.

Succes Carl!

banners 01

banners 02

banners 03

plastiek hofstade cleemput   ds  X3  Joma

coachpartners goeiedag accofarijsUntitled 1

Untitled 4Untitled 2 LogoUntitled 3jupiler

4thoenaaaa  

linjekes banner logo site adres