UPDATE: Programma fandag

zaterdag 20 oktober 2018 - 22u11
Twee jaar geleden hadden we al een gesmaakt optreden van een topfreestyler

UPDATE: Er kan nog tot vrijdagmiddag ingeschreven worden voor het fandag menu. (keuze uit steak of vispannetje) Meer info en reservatie via onze restaurantpagina. In het clubrestaurant worden tevens om 12u45 onze spelers voorgesteld. Tijdens de rust van de wedstrijd tegen Lierse K. is er een demotraining van onze U7. De Meet & Greet met de voltallige A-kern staat gepland om 17u30, de Happy Hour op de fandag om 18u30.

Zondag 28 oktober wordt de jaarlijkse fandag georganiseerd in en rond het Pierre Cornelisstadion. Vanaf 10u00 starten de activiteiten en gaan de drankstanden open. Eén van de hoogtepunten moet de demonstratie van balgoochelaar Martijn Debbaut worden. Eerder dit jaar kreeg hij de handen al op mekaar van de Braziliaanse Seleção en dolde hij met de spelers van Beerschot Wilrijk. In Restaurant Eendracht worden steak en vispannetje met frietjes aangeboden. De fandag wordt afgesloten met de mooie affiche tegen Lierse Kempenzonen. Ontdek hieronder het volledige programma:

Vanaf 10u:
* Opening fandorp voor het stadion met tapwagen, cavabar en snacks
* Start verkoop nieuw wedstrijdshirt en andere merchandising (clubsecretariaat)

10u-12u: Schattentocht doorheen het stadion met tal van leuke vragen/opdrachten rond EA (gadget voor alle kids die meedoen!)

Vanaf 11u:
* Demonstraties door topfreestyler Martijn Debbaut
* Ook enkele van onze jeugdspelers tonen hun kunstjes
* Panna uitdagingen voor jong en oud

11u30: Opening clubrestaurant (democratisch menu) met ginbar. Meer info en reservatie (tot vrijdagmiddag) via onze restaurantpagina.

12u45: Voorstelling spelers in het clubrestaurant

12-14u: Animatie voor alle kinderen
* Schminkster die de kids in wit en zwart zal onderdompelen
* Ballonartiest die zorgt voor wit-zwarte uitrusting

14u: Opening loketten en clubkantines

14u30: Voorstelling en ereronde van alle jeugdploegen op het veld

15u: Topwedstrijd tegen Lierse Kempenzonen

15u45: Tijdens de rust demotraining van onze U7!

17u30: Meet & Greet met de voltallige A-kern (clubrestaurant)

18u30: Happy hour fandag! (clubrestaurant)

IENDRACHT SUPPORTER, JE BENT ONSCHATBAAR!

banners 01

banners 02

banners 03

plastiek hofstade cleemput   ds  X3  Joma

coachpartners goeiedag accofarijsUntitled 1

Untitled 4Untitled 2 LogoUntitled 3jupiler

4thoenaaaa  

linjekes banner logo site adres