Oproep / We zetten ons aal achter ons ploeg!

donderdag 24 januari 2019 - 10u39

Beste supporters, komende zondag zakken we weer in grote getale af naar de buren om onze ploeg aan te moedigen en naar de overwinning te schreeuwen. In het licht van de veroordeling door de voetbalbond, die uitmondde in een boete (waarvan een belangrijk stuk voorwaardelijk) en een match achter gesloten deuren (althans voor onze supporters) in Virton, wordt met aandrang gevraagd om deze wedstrijd correct te laten verlopen. We kennen allemaal het beladen karakter van deze derby maar merken op dat onze club zeker niet gebaat is met een verzwaring van de strafmaat. We zullen in de komende wedstrijden nog veel beroep moeten doen op onze geroemde achterban om ons naar veiliger oorden in het klassement te voetballen. De rivaliteit met Dender heeft iets unieks en dat mogen we zeker koesteren maar het mag geen excuus vormen tot baldadigheden of vandalenstreken.

Iendracht veroit!

banners 01

banners 02

banners 03

plastiek hofstade cleemput   ds  X3  Joma

coachpartners goeiedag accofarijsUntitled 1

Untitled 4Untitled 2 LogoUntitled 3jupiler

4thoenaaaa  

linjekes banner logo site adres