• KAV Dendermonde vs. Eendracht Aalst
    woensdag 25 juli 2018 - 19u30

Wegenwerken Bredestraat-Landbouwersstraat

zondag 13 augustus 2017 - 10u34

Zoals u wellicht al opgemerkt heeft, zijn er na de eindronde grote wegenwerken begonnen in de Bredestraat. Sinds deze week is ook onze clubparking voor het stadion volledig opengebroken. Normaliter zal de parking tegen begin september klaar zijn. Aansluitend zal de volledige Landbouwersstraat opengebroken worden. Onze club verontschuldigt zich hierbij voor de ongemakken, die de wegenwerken met zich meebrengen.

banners 01

banners 02

banners 03

willems veranda'splastiek hofstadebetfirstdsvalckenier jartazi

coachpartnersarijsdetroyeralpharamen aalst

goeiedaggosportdigitpoint  webdesign aalst  

aalsttvvianococacolajupiler

Van Tilburg Online Tuinmaximaal.be logo parkago flyerzone Erdi.nl